Sex instagram, czyli gorące nudeski na instagramie❤️

sexy-selfie
sexy-selfie
sexy-selfie
sexy-selfie
sexy-selfie

Sexting na instagramie – czyli zabawa poprzez najpopularniejszy portal społecznościowy!

W 2020 roku zaczęła królować wśród nastolatków nowa moda, a mianowicie nagie fotki na instagramie z realnymi kobietami! Jest to kolejna wersja popularnych równie mocno zabaw na snapchacie.
Wszystko wygląda jednak nieco inaczej, z racji specyfiki portalu sex instagram jest nieco innym założeniem. Wszystko polega na specjalnych grupach oraz prywatnych profilach, gdzie nikt z zewnątrz nie ma dostępu. Więc reasumując jest to opcja dużo wygodniejsza od snapchata, jednak ze względu na prywatność ilość członków jest dużo mniejsza. Stworzyliśmy z tego powodu sex grupę, liczącą na ten moment 50 tysięcy członków. 

73.9
Animowany Licznik

Ostatnie profile sex instagram

Sex instagram video?

Zdjęcia zdjęciami ale co z video? Jak to działa? Owszem, podstawowymi multimediami do zabaw są zdjęcia, jednak wideo i kamerki odgrywają wciąż naprawdę dużą rolę!
Instagram posiada opcję nagrywania aż sześćdziesięciu sekund video. To świetna opcja do prowadzenia zabawy na tymże portalu i powinniście opanować są w perfekcji, żeby strać się idealnym kochankiem na instagramie.

Przykładowe sex profile instagram:

SexMasterka – klik,

Coś dla fetyszystów stóp – klik,

Paulinka – klik,

Seksualna Niebezpieczna – klik

Jak zacząć zabawę?

Wystarczy, że dołączysz do naszej grupy i wejdziesz na odpowiedni kanał, na czasie na bieżąco ogłaszają się chętne kobiety i mężczyźni. Aby uzyskać dostęp wystarczy założyć konto a następnie zostaniesz przekierowany na sex-grupę.

Co z dyskrecja?

Dla wielu osób dyskrecja ma kluczowe znaczenie, nie bez powodu, w internecie powinniśmy czuć się bezpiecznie. Jak zatem wygląda to na instagramie? Stosując się do podstawowych zaleceń bezpieczeństwa – używając do sex instagrama osobnego, prywatnego konta powinno wystarczyć. Dodatkowo polecamy luźną rozmowę przed wszystkim, żeby czuć się w pełni bezpiecznym.

Sex instagram vs sex snapchat

W 2020 roku snapchat jest nieco przereklamowany,  pomimo dużej ilości użytkowników wiele kont jest nieaktywnych. Znalezienie ciekawej partnerki do zabawy jest zatem utrudnione, jednak nie jest to wciąż dużym problemem. 

Sex instagram vs sex portale

Instagram to doskonała alternatywa do portali erotycznych. Zabawa na instagramie jest jednak dużo „szybsza” niż sex portal, gdzie musimy założyć konto, dodać opis, zdjęcia i tak dalej. Jedynym minusem sex insta względem portali erotycznych jest mniejsza ilość członkiń.